11:00

WYJAZD

Artykuły

Filtr

XIV Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Żyrardów Dziewcząt i Chłopców

Dobry mecz z Kasprowiczanką

19 listopada rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Naszym przeciwnikiem była drużyna Kasprowiczanki Ostrów Wielkopolski.

Zaczęliśmy z animuszem i po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 25:17. W drugiej kwarcie gościom z Ostrowa udało się nas "dogonić" i na przerwę schodzimy przy wyniku 42:46. Dwie pierwsze kwarty zagraliśmy na dobrej skuteczności i z pomysłem. Mimo przewagi fizycznej zespołu z Ostrowa nie daliśmy się zdominować. Trzecia kwarta, też wyrównana, zakończyła się 13:17, a wynikiem 55:63. W ostatniej odsłonie meczu zabrakło chwilami skuteczności i kwartę kończymy wynikiem 11:23, a cały mecz wynikiem 66:86.

Mimo porażki mecz należy uznać za dobry. Widać, że z meczu na mecz nabieramy pewności i walczymy. I tak dalej!

UKKS ISKRY Osieczna - UKKS KASPROWICZANKA Ostrów Wielkopolski 66:86 (25:17; 17:29; 13:17; 11:23)

Punkty:

Harendarz Z. 26; Dworacka L. 12; Dudziak A. 10; Łopacinska J. 9; Niwczyk N. 7; Hoffmann H. 2

{gallery}iskrykaspro{/gallery}

Graliśmy z Delfinem

Po dwutygodniowej przerwie powróciliśmy na ligowe parkiety.

We własnej hali podejmowaliśmy zespół Delfin Kłecko.

Mecz od pierwszego gwizdka był bardzo wyrównany. Kwarty kończyły się odpowiednio: 19:20; 17:18; 14:10; 4:15.

Końcowy wynik to 54:63 dla gości z Kłecka.