WYJAZD

Artykuły

Filtr

Graliśmy w Kłecku

15 marca pojechaliśmy na mecz rewanżowy do Kłecka. Pierwszy mecz u siebie z zespołem Delfina przegraliśmy nieznacznie 54:63.

Przez 3 kwarty graliśmy jak równy z równym, albo na remisie, albo nieznacznie prowadząc. Pierwsza kwartę kończymy wynikiem 14:12. W drugiej kwarcie rzucamy 12 punktów (przy 9 gospodarzy) i na przerwę schodzimy prowadząc 23:24. Trzecia kwarta to znowu gra punkt za punkt, ale z mała przewaga Delfina, rzucamy 10 punktów przy 12 gospodarzy i trzecia kwartę kończymy wynikiem 35:34.

W czwartej kwarcie Delfin ucieka nam na samym początku na 7 punktów, a później na 13. Mimo ambitnej gry i pogoni w końcówce nie udało nam się odrobić tej straty.

UKS DELFIN Kłecko - UKKS ISKRY Osieczna 55:42 (14:12; 9:12; 12:10; 20:8)

Punkty zdobywały:

Dudziak A. 17; Harendarz Z. 17; Łopacinska J. 4; Dworacka L. 2; Golak A. 2

Rewanż z SZOKiem

6 marca rozegraliśmy mecz rewanżowy z zespołem SZOKu Bojanowo. Pierwszy mecz na wyjeździe wygraliśmy różnicą 14 punktów i liczyliśmy na ponowne pokonanie sąsiada zza miedzy.

Po dobrej, spokojnej i ciekawej grze pokonaliśmy SZOK wynikiem 87:40.

UKKS ISKRY Osieczna - MUKS SZOK Bojanowo 87:40 (23:10; 19:9; 17:13; 28:8)

Punkty: Dworacka L. 33; Dudziak A. 15; Kaźmierczak S. 10; Łopacinska J. 9; Golak A. 7; Hoffmann H. 6; Harendarz Z. 4; Malinowska W. 3